O nas

Świątynia Ognia i Wody 

Tempo współczesnego świata jest coraz szybsze. Próbujemy się do niego dostosować. Coraz bardziej brakuje nam wolnego czasu, przez co tracimy naturalny zdrowy rytm życia. Świątynia Ognia i Wody to niezwykłe miejsce, które dzięki ceremoniom pozwala ów rytm odnaleźć oraz osiągnąć najwyższy możliwy stan relaksu.

    Zapraszamy Cię do naszej Świątyni na spotkania z żywiołami ognia , wody i powietrza.

    Żywy ogień który rozgrzewa wnętrze naszej sauny podaruje dobrą energię i odprężenie dla Twojego ciała i umysłu. Nasza strefa ciepła w połączeniu z aromatycznymi olejkami zadziała kojąco na twoje zmysły i uwolni Cię od stresu.

    Po rozgrzaniu Twojego ciała resztę ceremonii dopełni woda… letni prysznic a potem… lodowata woda w basenie .

Dzięki odpowiedniemu schłodzeniu ciała odświeżysz i pobudzisz organizm, odczujesz wzrost życiowej energii oraz wzmocnisz układ odpornościowy. Twoja skóra wygładzi się i nabierze blasku.

    Jeśli nie jesteś gotowy na zimną kąpiel wyjdź na zewnątrz i odetchnij na świeżym powietrzu.

    Ale pamiętaj ,że to Ty słuchasz swojego organizmu i wiesz kiedy jest dostatecznie rozgrzany i gotowy na kolejne doznania.

    Po ceremonii zapraszamy Cię na wypoczynek do naszej klimatycznej jurty gdzie wśród dźwięków relaksacyjnej muzyki będziesz wpatrywał się w ogień płonący w kominku.

    Skorzystać z naszej Świątyni możesz na kilka sposobów:

    - rezerwując przestrzeń dla siebie i swoich bliskich na wyłączność

    - dołączając do organizowanych przez nas ceremonii

    - korzystając z opcji sauna open i dzieląc ją z innymi ludźmi

Dostępne są również noclegi jeśli poczujesz że chcesz zatrzymać się tu na dłużej. Możesz też skorzystać z ceremonii dotyku aby jeszcze bardziej rozluźnić ciało lub twarz.

    Zapraszamy Cię serdecznie Przemek i Iwona

 

 

Szkolenie Saunamistrzów